O NÁS

Naše firma Tri Sport je v Tachově pro Vás již od roku 1993. Od začátku se zabýváme prodejem sportovního zboží a servisem sportovních potřeb. Sport pro nás znamená všechno, a proto chceme potěšení ze sportu umožnit i Vám, našim zákazníkům.

Nabízíme Vám potřeby pro různorodá sportovní odvětví, jako jsou fotbal, florbal, hokej, cyklistika, lyžování, turistika a mnoho dalších aktivit. Chcete-li se před, během i po Vašem výkonu cítit co nejlépe, máme v nabídce i pestrou paletu sportovní výživy, iontových nápojů a doplňků stravy. S jejich výběrem Vám vždy rádi poradíme.

Máte rádi při sportu komfort nebo prostě chcete vypadat skvěle? Pak Vám můžeme nabídnout sportovní i volnočasové oblečení a obuv značky ADIDAS, KILPY a NORD BLANC.

Naším velkým benefitem pro Vás je také servis lyží a snowboardů, který má již dlouholetou tradici a stále se snažíme naše servisní služby zlepšovat. Od letošního roku nabízíme i strukturování skluznic, které uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Náš Tri Ski servis Vám nabízí i možnost vypůjčení lyží, lyžáků hůlek i helem. Půjčovna poskytuje široký rozsah lyží různých značek pro malé i velké lyžaře. Největší novinkou jsou lyže LUSTI.

Od roku 2017 jsme služby rozšířili o servis jízdních kol.

Mezi naše další služby patří také broušení bruslí nebo servis in-line bruslí.

Díky dlouholeté tradici a zkušenému personálu se snažíme poskytnout našim zákazníkům odborné a srozumitelné poradenství.

                                                                                          Váš team Tri sport a Tri Ski servisTachov 

© 2019 SKI Půjčovna | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!